Kancelaria prawna

RAFAŁ MALUJDA Kancelaria Prawno – Patentowa została założona w 2009 roku przez Rafała Malujdę, radcę prawnego. Główne obszary jej specjalizacji to ICT , prawo własności intelektualnej i prawo transportowe. Jesteśmy bardzo dynamiczną, ale butikową i wysoce wyspecjalizowaną kancelarią, aktywną zarówno w kraju, jak i za granicą. Zapewniamy naszym klientom wsparcie w tych niepewnych i ciężkich czasach.

Oferujemy naszym klientom pomoc zespołu prawników i doradców podatkowych.

Wiemy, jak poprowadzić Twoją sprawę, w każdym miejscu na świecie, ponieważ współpracujemy z wieloma prawnikami i kancelariami, także za granicą.

Rafał Malujda

radca prawny, LL.M. (Rostock), rzecznik patentowy

Rafał Malujda jako radca prawny (LL.M.) jest specjalistą w branży IT i sektorze morskim. Obronił pracę magisterską pt. „Die Rolle des rechts im Mediations- i Schiedsverfahren” w Rostocku, w Niemczech, a także ukończył kurs Prawa Unii Europejskiej organizowany przez Uniwersytet w Cambridge. Współautor Poradnika dla instytucji badawczo-rozwojowych, członek sieci prawnej fsfe.org. Arbiter Trybunału Arbitrażowego przy Niemieckim Stowarzyszeniu Arbitrażu Morskiego. Pełni funkcję rzecznika patentowego Akademii Morskiej w Szczecinie, członek grupy roboczej w ramach Zespołu ds. innowacyjnych technologii morskich oraz ds. ram prawnych funkcjonowania Przemysłu 4.0. przy Ministerstwie Rozwoju. Członek zarządu Stowarzyszenia Klaster.it Pomorze Zachodnie.

Mirosław Jońca

radca prawny

Mirosław Jońca jest adwokatem z ogromnym doświadczeniem w prawie pracy i prawach socjalnych oraz procedurach. Doradza także w postępowaniach podatkowych i administracyjnych, w szczególności związanych z procedurami administracyjnymi dotyczącymi nieruchomości.

Agnieszka Wrzeszcz

aplikant radcowski

Agnieszka Wrzeszcz ukończyła studia magisterskie na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego, gdzie zaczęła zdobywać pierwsze doświadczenie prawnicze działając w studenckiej poradni prawnej. Obecnie odbywa aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Szczecinie.
Agnieszka specjalizuje się w ochronie danych osobowych, prawie pomocy publicznej, e-commerce i prawie konsumenckim. Agnieszka wspomaga również klientów kancelarii w bieżącej obsłudze z zakresu prawa korporacyjnego.

Agnieszka Zamaro - Wiśniewska

audytor finansowy / biegły rewident

Agnieszka jest audytorem finansowym / biegłym rewidentem z ponad 15-letnim doświadczeniem w prawie podatkowym i rachunkowości. Specjalizuje się głównie w sektorach gospodarki morskiej, nowych technologii i odnawialnych sektorach, w tym w stosunkach międzynarodowych. Pełną ofertę znajdą Państwo na stronie busacco.pl