Welcome Center Stettiner Haff w Pasewalku

Region Zalewu Szczecińskiego położony jest na południu powiatu Vorpommern-Greifswald, między metropoliami- Berlinem i Szczecinem. Został nazwany tak na cześć drugiego co do wielkości zalewu Morza Bałtyckiego.
Skorzystajcie Państwo bezpłatnie z naszej wiedzy o regionie. W ten sposób ułatwiamy Państwu i Państwa rodzinie rozpoczęcie życia zawodowego i wspieramy Państwa w zaklimatyzowaniu się w nowym miejscu zamieszkania.

Nasz Welcome Center jest głównym punktem kontaktowym dla nowo przybyłych z Niemiec i zagranicy oraz dla regionalnych firm w pozyskiwaniu nowych pracowników.

Poprzez osobiste i godne zaufania porady otrzymujecie Państwo indywidualną pomoc i wsparcie. Dzięki naszym bliskim partnerom współpracy i naszej sprawnej sieci oferujemy odpowiednie kontakty regionalnym podmiotom i instytucjom.

Oferujemy firmom i inwestorom pomoc w poszukiwaniu współpracowników-lub tych, którzy chcieliby nimi zostać – dzięki pakietom powitalnym dla przyszłych pracowników, w których przedstawiamy dobre argumenty do podjęcia właściwej decyzji.

Internet: http://welcome-stettiner-haff.de

Kontakt bezpośredni

Johannes Drews
Menadżer / Doradca
+49 152 05196587
welcome-stettinerhaff@abs-greifswald.de

Josy Dittmar
Doradca
+49 3973 2288588
welcome-stettinerhaff@abs-greifswald.de

Doradztwo prawne

Rafał Malujda
Radca Prawny / Rzecznik Patentowy
+48 517 821 817
+49 175 902 34 79
buro@malujda.pl