Sektor morski

Obsługa finansowa

Read more 0

Mamy wieloletnie doświadczenie w dziedzinie finansów aktywami. Kolejne obszary specjalizacji obejmują finansowanie leasingu i finansowania sprzedaży ratalnej. W tym kontekście, zapewniamy doradztwo oraz sporządzenie niezbędnych dokumentów towarzyszących tego typu transakcjom.

Read more

Przemysł stoczniowy / Sprzedaż i zakup

Read more 1

Pomagamy przygotowywać kontrakty stoczniowe i udzielamy porad na temat umów proponowanych przez kontrahentów naszych Klientów.

Read more

Międzynarodowe prawo umów

Read more 2

Analizujemy i przygotowujemy umowy krajowe i międzynarodowe, a także doradzamy w zakresie prawa angielskiego i niemieckiego.

Read more

Arbitraż i mediacja

Read more 3

Alternatywne metody rozstrzygania sporów (Alternative Dispute Resolution – ADR) są sposobem, aby uniknąć oficjalnego sporu sądowego, a składają się z negocjacji, mediacji i arbitrażu. Jesteśmy w stanie zaoferować poradę i wsparcie zarówno wyboru metody ADR oraz w trakcie toczącego się już postępowania. Rafał Malujda jest arbitrem Trybunału Arbitrażowego Niemieckiego Morskiego Stowarzyszenia Arbitrażowego (link).

Read more

Umowy czarterowe i transportowe

Read more 4

Spory wynikające z umów czarterowych, straty frachtu wynikające z wypadków morskich oraz w przypadku utraty lub uszkodzenia towaru podczas morskiego lub multimodalnego transportu albo przeładunku – to problemy, z którymi sobie radzimy, a które są coraz powszechniejsze w branży morskiej.

Read more

Doradztwo prawne dla stoczni

SPRAWY MORSKIE - ALERT 24h+48 517 821 817